Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

W poniedziałek 1 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka oraz Święto Pieczonego Ziemniaka. Dziewczyny z naszej szkoły zorganizowały dla naszych chłopców poszukiwanie skarbów. Chłopcy z kazdej klasy dostali mapę terenu szkoły, która prowadziła do skarbów, czyli prezentów z okazji Dnia Chłopaka. Wszystkie grupy chłopców odnalazły swoje skarby. Po południu przy ognisko odbyło się  Święto Pieczonego Ziemniaka. We wspólnej zabawie uczestniczyli uczniowie szkoły, przedszkolaki, rodzice i nauczyciele. Pogoda była wspaniała, humory dopisywały większości uczestników. Zabawa skoncentrowana była na wspólnym spędzaniu wolnego czasu ze szczególnym zwróceniem uwagi na aktywność sportową. Po sportowych szaleństwach mogliśmy wspólnie odpocząć przy ognisku. Dzięki pomocy rodziców każdy miał możliwość spróbowania pieczonego ziemniaka, a dzięki pracy naszych uczniów każdy mógł spróbować przygotowanych przez nich sałatek ziemniaczanych.

Zdjęcia w galerii

42928828 2105991346330397 9216068277464203264 n

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj1
W tym miesiącu144
Wszystkich gości34470