Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

26 marca 2018 świętowaliśmy w naszej szkole nadejście wiosny. Wspólnie przygotowaliśmy naprawdę wiele atrakcji. Pokaz Mody Nauczycielskiej, prowadzony przez Radosława Wójcika i Adama Palucha rozbawił nas do łez. Uczniowie zaprezentowali kilka modeli wraz z niezbędnym wyposażeniem m.in. dla nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, matematyki, przyrody, historii, języka polskiego oraz nauczyciela bibliotekarza.

 

Odbyły się również Mistrzostwa Szkoły w Rzutach Osobistych. Na medale w kategorii klas starszych zasłużyły: Julia Pawka za zajęcie I miejsca, Natalia Daniel - II miejsce, Patrycja Rusinek - III miejsce. W klasach młodszych: Julia Zaraza zajęła I miejsce, Ewelina Bartoszcze - II miejsce, Oskar Bednarz - III miejsce.

 

Następnie uczniowie klas młodszych zostali w magiczny sposób przeniesieni na wyspę piratów. Ich zadaniem było odnaleźć kolejne wskazówki i zdobyć skarb kapitana Czarnobrodego. Natomiast uczniowie klas starszych znaleźli się nagle na bezludnej wyspie i również musieli wykonać kilka zadań, aby się z niej wydostać. Na szczęście się udało i wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły ;)

 

Po powrocie uczniów z wysp mogliśmy wreszcie uroczyście spalić tradycyjną Marzannę – Witaj Wiosno!

 

Na zakończenie było trochę słodko: rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą szarlotkę i degustacja :)

 

Zdjęcia w galerii

 

 

 

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj13
W tym miesiącu427
Wszystkich gości35725